WhatsApp

Rezervasyon Yap

Nilüfer / Bursa / Türkiye

Vizyonumuz &
Misyonumuz

Türkiye'nin en büyük açık hava doğal yaşam merkezi olan Nefes Dağyenice'de gün sağlıkla doğuyor, güneş mutluluk kahkahalarıyla yerini ay ve yıldızlar altında kamp ateşine bırakıyor.

Her nefeste doğa tutkusuyla inşa ettiğimiz Nefes Dağyenice 5000 kişilik kapasitesiyle dünyanın her yerinden doğa tutkusuyla gelen müşterilerine doğanın mucizelerini konforla sunuyor.

Şehre çok yakın bir o kadar da izole olan Nefes Dağyenice Uludağ'ın eteklerinde Bursa’nın Nilüfer ilçesine 8 km mesafede eşsiz göl ve orman manzarası ile birçok kişinin nefes almaya geldiği bir doğa harikasıdır.

Tüm alanlar için ihtiyaç duyulacak tüm özellikleri de içinde barındıran Nefes Dağyenice ziyaretçileri için her nefeste mutluluğu bulmaları için çalışmaktadır.

Bütün dünyanın kalabalığından, gürültüsünden yorulduğunuzda, gerçek bi'nefes almak istediğinizde sizi tabiat ananın tüm çoşkusuyla kendini hissettirdiği yere, en doğaya, Nefes Dağyenice'ye bekliyoruz.

Bursa'nın incisi Nilüfer'e bağlı Dağyenice mevkiinde 327 dönüm açık arazi üzerinde doğanın bütün güzellikleriyle misfirlerimizi ağırlıyoruz. Türkiye'nin en büyük açık hava doğal yaşam merkezi olan Nefes Dağyenice'de gün sağlıkla doğuyor, güneş mutluluk kahkalarıyla yerini ay ve yıldızlar altında kamp ateşine bırakıyor.

Türkiye'nin En Büyük
Açık Hava Doğal Yaşam Merkezi
Nefes Dağyenice Doğada