Su Sporları
NEFES DAĞYENİCE

SU SPORLARI

NEFES DAĞYENİCE

Senin Doğanda Su Var

Tabiat ananın tüm güzelliklerini cömertçe sergilediği Nefes Dağyenice'de her alanı sizlerin mutluluğu için tasarladık. Dağların arasında yer alan eşsiz göl üzerinde kano, deniz bisikleti gibi pek çok su sporunu yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Ayrıca, siz su sporlarında profesyonel cankurtaranlar eşliğinde eğlenirken, özel konaklama alanlarımızda ailenizi ve sevdiklerinizi biz ağırlıyoruz.

Su üzerinden yapılan sporlar özellikle yoğun efor sarf ettiren sporlardan oluşmaktadır. Su sporları ile haftanın stresini atmak ve deşarj  olmak için Nefes Dağyenice'nin eşsiz doğası sizleri bekliyor. 

Su sporları merakı olanlar için keyifli bir deneyim sunan Nefes Dağyenice'yi ziyaret ederek hem arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirebilir hem de tesisin sunduğu konaklama, kamp, karavan, restoran, macera parkı, doğa yürüyüşü, bisiklet turu gibi onlarca aktivite ve konfor alanıyla unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Deniz Bisikleti

Aileniz ve sevdiklerinizle Dağyenice Gölet'i üzerinde huzura doğru bir yolculuğa çıkın. Stresten ve yorgunluktan tamamen arınacağınız bir doğa şölenine hazır mısınız?

Kano

Dağyenice Gölet'inde kürekleri çektikçe şehrin stresi, gürültüsü ve yorgunluğu suya karışıp uzaklaşacak. Her kürek çekişinde daha mutlu ve huzurlu hissetmek için sizi de Nefes Dağyenice'ye bekliyoruz.