img
NEFES DAĞYENİCE

At Pansiyonu

NEFES DAĞYENİCE

AT PANSİYONU

At sahiplerinin çeşitli amaçlarla atlarının konaklaması ihtiyacı için Nefes Dağyenice At Pansiyonu huzurlu bir konaklama sunuyor. At pansiyonumuzda atlar için gerekli bakım ve beslenme ürünlerimiz bulunurken konaklama alanlarının sık sık temizliği yapılmaktadır.

Mesleklerinde tecrübeli profesyonel seyisler tarafından bire bir at bakım hizmetinin sunulduğu,  hizmet vermekte olan daimi bir veteriner hekimimizin bulunduğu tesisimizde bakım uygulamalarını yapıyoruz.

Tesisimizdeki tüm atlarımızın çalışma aktivasyonları, kaba ve kesif yem rasyonları ile extra pelet yem, nutrisyon malzemesi veya karma yemlerin miktarlarının belirlendiği beslenme programları profesyonel veteriner hekim ve antrenörler tarafından uygulanmakta ve düzenli takip edilmektedir, tüm tesisimizdeki açık alanlar, at bakım alanları, uçan ve yürüyen zararlı haşerelere karşı, uluslararası kaliteye sahip uzman PES kontrol firmaların kontrolünde periyodik olarak çevre ve gıda güvenliğine uygun ilaçlanmaktadır.

Tüm tesisimiz; tavlalarımızın iç ve dış alanları ile manejlerimizdeki, at binişlerin ve eğitimlerinin de izlenebildiği, uzaktan 24 saat 365 gün izlenip, istendiğinde kayıt edilebilen, kamera sistemi ile donatılmıştır.

Rezervasyon