Nefes Dağ Yenice
NEFES DAĞYENİCE

BİNİCİLİK

NEFES DAĞYENİCE

Manej / Atlı Sporlar

 

Doğanın eşsiz güzellikleri arasında doğasında "at" olanlar için hazırlanmış alanlarda özel binicilik kursları ve profesyoneller için antreman imkanı sunan Nefes Dağyenice özel parkurlarıyla da gerçek ve eşsiz bir safari keyfi sunuyor.

NEFES DAĞYENİCE

Binicilik Kulübü

Asil, duygusal ve güzel atlarla yakın bir dostluk kurarak doğanın kalbinde mutluluğu ve huzuru sonuna kadar yaşayacağınız bir maceraya başlamak ister misiniz? 

Siz de binbir doğa güzelliği arasında tutkulu atlarla benzersiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız hemen kulübümüze katılabilir, rezervasyon yaparak profesyonel ekibimiz eşliğinde at biniciliği yapabilirsiniz.

NEFES DAĞYENİCE

Atlı Göl ve Orman Gezileri

Nefes Dağyenice'de unutulmayacak bir deneyime hazırmısınız?

İlk defa ata binecek olsanız bile deneyimli rehber arkadaşlarımız eşliğinde sakin ve uysal atlarımız ile eşsiz bir doğanın ve görsel güzelliğin keyfini yaşayacaksınız.

 

NEFES DAĞYENİCE

Self Binicilik

Self Binicilik 2-7 yaş çocuklarımızın atlarla tanıştığı ve biniciliğe ilk adımı attıkları binicilik türüdür. Nefes Dağyenice'de çocuklarınızla doğada iç içe keyifli vakit geçirebileceğiniz Self Binicilik konseptimiz profesyonel kadrolarımızın eşliğinde güvenli bir ortamda gerçekleştirebileceğiniz çok eğlenceli bir aile aktivitesidir.

NEFES DAĞYENİCE

At Pansiyonu

At sahiplerinin çeşitli amaçlarla atlarının konaklaması ihtiyacı için Nefes Dağyenice At Pansiyonu huzurlu bir konaklama sunuyor. At pansiyonumuzda atlar için gerekli bakım ve beslenme ürünlerimiz bulunurken konaklama alanlarının sık sık temizliği yapılmaktadır.